Παρασκευή, 2 Ιουνίου 2017

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΚΛΟΓΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 86η Γ.Σ. ΤΗΣ ΔΟΕ –ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016 – 2017



Λιβαδειά,  140//2-6-2017

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
 Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΒΟΙΩΤΙΑΣ


Αγαπητοί συνάδελφοι,
το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΕΠΕ Λιβαδειάς σας καλεί σε Τακτική Γενική Συνέλευση του Συλλόγου μας,  
την Τετάρτη 2/6/2017  και ώρα 09.00΄ στο  4ο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδειάς.

            Τα θέματα της Ημερήσιας Διάταξης:

  •       Εκλογή προεδρείου και εφορευτικής επιτροπής.
  •      Σύντομη ενημέρωση  από  τους  αιρετούς ΠΥΣΠΕ / ΑΠΥΣΠΕ.
  •      Θέματα ημερήσιας διάταξης της 86ης   Γ.Σ. της ΔΟΕ .
  •      Έγκριση των πεπραγμένων του Δ.Σ.  της ΔΟΕ .
  •     Παρουσίαση  υποψηφίων αντιπροσώπων για  την 86η  Γ.Σ. της  ΔΟΕ.
  •      Ψηφοφορία για την εκλογή αντιπροσώπων.

             Η ψηφοφορία θα αρχίσει στις 13:00΄ και θα ολοκληρωθεί στις 16:00΄.

Η συμμετοχή ΟΛΩΝ μας στη Γενική Συνέλευση είναι απαραίτητη. Να περιφρουρήσουμε  τα εργασιακά και συνδικαλιστικά μας δικαιώματα με τη συμμετοχή μας. Οι συνάδελφοι που δεν θα λάβουν μέρος στις εργασίες της Συνέλευσης οφείλουν να βρίσκονται στα σχολεία τους και να εργαστούν κανονικά.
  
Για το Διοικητικό Συμβούλιο     

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Η ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ


ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
Αρχαιρεσιών της 7ης  / 6  /2017
για την ανάδειξη Αντιπροσώπων για την  86η  Γ.Σ. της Δ.Ο.Ε.

                                                          ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ Δ.Α.Κ.Ε

ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ






ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
Αρχαιρεσιών της 7ης  / 6  /2017
για την ανάδειξη Αντιπροσώπων για την  86η  Γ.Σ. της Δ.Ο.Ε.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (ΔΗ.ΣΥ.)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
Π.Ε. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ


1.        Γαμβρίλης                 Ιωάννης                               του Λουκά
2.         Δερματίδου             Ελισάβετ                              του Σωτηρίου
3.         Δούμας                     Ιωάννης                                του Παναγιώτη
4.         Κεχαγιάς                  Στυλιανός (Στέλιος)          του Ιωάννη
5.         Κόκκινος                   Σπυρίδων                             του Δημητρίου
6.         Κοσκινάς                  Γεώργιος                              του Σπυρίδωνος
7.         Κούρεντα                 Αικατερίνη                          του Αθανασίου
8.         Λαζάρου                  Δήμητρα                               του Δημητρίου
9.         Λαζάρου                   Μαρία                                   του Δημητρίου
10.              Μπακάλμπαση      Ελένη                                     του Εμμανουήλ
11.              Πλατανιά                 Αρχόντω (Αρχοντούλα) του Αθανασίου
12.              Πούλου                     Γαριφαλιά (Φαλιά)           του Ιωάννη
13.              Φούφουλα              Πηνελόπη (Νέλη)              του Ιωάννη




Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.